Ponuka služieb

Ubytovanie

V mládežníckom centre Ichthys ponúkame ubytovanie bunkovým spôsobom v troj- a viacposteľových izbách. Každá bunka má vlastné WC s kúpeľňou. Celková ubytovacia kapacita nášho zariadenia je 71 postelí s možnosťou rozšírenia o 14 prístelok (matrace, rozťahovacie gauče).

Ubytovacie priestory je možné rozdeliť pre dve samostatné skupiny hostí (a to približne 50-60 miest v jednej časti a 25-35 miest v druhej časti v závislosti od aktuálneho stavu obsadenosti). Každá samostatná časť má svoj vlastný vchod a spoločenské priestory. Jedáleň a exteriér s ihriskami a altánkom sú spoločné pre obe skupiny, ich využívanie je na vzájomnej dohode.

Stravovacie služby

Pre skupiny s počtom 15 a viac osôb zabezpečujeme stravovanie v jedálni MEMC s kapacitou 60 miest. Skupinám ponúkame celodennú stravu (raňajky, obed, večeru, prípadne aj desiatu a olovrant). Jedálny lístok vieme po dohode vopred prispôsobiť Vašim prianiam. Pri jeho zostavovaní berieme ohľad aj na nahlásené diéty hostí či celodenné výlety, kedy namiesto obeda pripravíme pestrý balíček a večera je potom podávaná ako obedové menu. Časy výdaja stravy sa určujú podľa vzájomnej dohody.

Pri počte do 15 osôb ponúkame možnosť prípravy vlastnej stravy v plne vybavených kuchynkách (dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mini-mrazničkou, základný riad). Pri počte nad 15 osôb vlastná príprava stravy z kapacitných dôvodov nie je možná.

Spoločenské priestory

MEMC Ichthys ponúka okrem ubytovania a stravy aj priestranné spoločenské priestory. V ponuke sú dve konferenčné miestnosti na prízemí – jedna s kapacitou 75 miest, druhá s kapacitou 35 miest, ktoré je možné prepojiť alebo používať samostatne. V podkroví je k dispozícii aj menšia spoločenská miestnosť prepojená s plne vybavenou kuchynkou. Tá je ideálnym miestom pre stretnutia menších skupín (do 25 osôb).

Vo väčšej konferenčnej miestnosti aj v menšej spoločenskej miestnosti v podkroví je k dispozícii projektor a základný audio systém. Na požiadanie Vám vieme zabezpečiť zvukovo-svetelnú techniku, flipchart, rečnícky pult, prezentér. V celom zariadení je WiFi pripojenie. Pre tých, ktorí uprednostňujú “offline” zábavu, je k dispozícii pingpongový stôl, stolové spoločenské hry a základné športové vybavenie.

Areál

V areáli centra sa nachádza volejbalové ihrisko a osvetlené viacúčelové  ihrisko s povrchom z umelej trávy. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko s hojdačkou a šmýkačkou. Súčasťou areálu MEMC Ichthys je aj altánok s grilom a ohnisko, ktoré poskytujú možnosť príjemného posedenia pre približne 30 osôb.

V prípade záujmu Vám vieme za poplatok poskytnúť aj párty-stan so stoličkami s kapacitou pre 40 osôb a jednoduché prenosné lavičky.

Centrum ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko pre 10 áut. Ak plánujete prísť viacerými autami, upovedomte nás o tom vopred, pokúsime sa Vám zabezpečiť pohodlné parkovanie u našich partnerov v blízkom susedstve.

Animátorské služby

Chceli by ste okoreniť svoj tábor alebo víkendovku o zaujímavé hry či aktivity? Alebo potrebujete postrážiť deti či vymyslieť pre ne pútavý program? Nesľubujeme, ale možno Vám aj s týmto vieme pomôcť 🙂 Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám dáme vedieť, čo je v našich silách.

často kladené otázky

Počty, stravovacie obmedzenia účastníkov, požiadavky na techniku a ďalšie relevantné detaily týkajúce sa pobytu je potrebné definitívne upresniť e-mailom najneskôr 4 dni pred začiatkom pobytu. Zmeny nahlásené neskôr sa samozrejme pokúsime zohľadniť, no nevieme Vám to garantovať.

Celkovo ponúkame 6 buniek s 2-3 izbami, každá bunka má kúpeľňu a WC, a tiež 4 samostatné izby s kúpeľnou a WC. Informáciu o tom, ktoré bunky, respektíve izby Vám vieme poskytnúť, Vám pošleme po potvrdení rezervácie. Rozloženie izieb si môžete pozrieť tu – MEMC rozpis izieb.

Pri ubytovaní Vás bude posteľná bielizeň čakať na posteliach. Poprosíme, aby ste ju použili. Uteráky štandardne neponúkame, prosíme, doneste si vlastné. 

Áno, pre Vašich najmenších vieme pripraviť dve prenosné detské postieľky. V jedálni je k dispozícii jedna detská stolička. V prípade záujmu nás o tom upovedomte pri rezerváciu pobytu.

Nie, záloha vopred sa neplatí.

Po predošlej dohode je to možné. Pred nástupom na pobyt nám zašlite Vaše fakturačné údaje, podľa ktorých Vám vystavíme faktúru. Úhrada faktúry za pobyt s využitím rekreačného poukazu je možná len bankovým prevodom.