Medzinárodné Evanjelické Mládežnícke Centrum

Ponúkame ubytovanie pre vyše 70 ľudí v príjemnom podtatranskom prostredí. Taktiež máte možnosť prenajať si samostatne spoločenské priestory či viacúčelové ihrisko. Využiť môžete aj stravovacie alebo animátorské služby. Stačí si vybrať.

MEMC Ichthys to nie je len ubytovacie zariadenie, ale aj miesto, kde môže mladý človek načerpať, rozvíjať svoje talenty, naučiť sa veľa nového, spoznať nových ľudí a zažiť život v komunite. Pozrite si možnosti, ako sa to snažíme prakticky realizovať.

Hory, doliny, vodopády, plesá, jaskyne, cyklochodníky, kultúrne a historické pamiatky… To všetko a mnoho ďalšieho ponúka blízke okolie MEMC Ichthys. Nechajte sa inšpirovať kam vyraziť na výlet a zažite skvelý čas so svojimi priateľmi či rodinou.

Vitajte u nás!

Keď kresťan ranej cirkvi stretol na ulici cudzinca, nakreslil do hliny jeden z oblúkov ryby. Pokiaľ cudzinec dokreslil druhý, obaja vedeli, že sú v dobrej spoločnosti.

Chceme, aby naše centrum bolo miestom príjemných stretnutí, miestom, kde si môžete vychutnať dobrú spoločnosť, kde je priestor pre dialóg, interaktivitu a rozvoj.

Príďte a dokreslite druhý oblúk. 😉